KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7964615
nr 796 4615
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Richard Ryan, Marilyn, signerad, motivets mått: 38x30
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:27:19
300 kr
400 kr
500 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan